Özgün Law Firm

Özgün Law Firm

Etkinlikler

Filtrele; TÜMÜ

İNŞAAT-ALTYAPI SİGORTALARI HAKKINDA PANEL

İnşaat-Altyapı Sigortaları Hakkında Panel, 31 Mart 2017, TMB Binası/Ankara

FİNANSAL KURUMLAR BİRLİĞİ - YURT DIŞI MALVARLIĞI ARAŞTIRMASI, ALACAKLARIN TAHSİLİ VE YÖNTEMLERİ EĞİTİMİ

Türkiye’ de mukim finans kuruluşlarının, yurt içinde borçlu konumundaki gerçek kişi ve/veya tüzel kişilerdeki risklerini, yurt dışına kaçırılan malvarlıklarının, malvarlığı araştırması yolu ile tespiti ve tespit edilen malvarlıklarının tahsili eğitimi verilecektir.

ULUSLARARASI İNŞAAT PROJELERİNDE RİSK YÖNETİMİ VE İHTİLAFLARIN ÇÖZÜMÜ SEMİNERİ

Risk yönetimi, projenin teklif aşamasından başlayarak, kesin kabule kadar tüm aşamaları kapsayan bir süreç olmakla birlikte, bu sürecin başlangıçtan sonuna kadar bir bütün olarak değerlendirilmesi önem arz etmektedir.

TAHKİM VE ARABULUCULUK

2 Şubat Salı günü Ankara Barosu tarafından düzenlenecek konferansta, ISTAC Tahkim ve Arabuluculuk Kuralları tanıtılacaktır.

2015-2016 TÜKETİCİ HUKUKU KONFERANSLARI

İstanbul Barosu Tüketici Hakları ve Rekabet Hukuku Merkezi & İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinin düzenlemiş olduğu konferanslar katılıma açık ve ücretsizdir. Ön kayıt gerekmemektedir.

PLG STOCKHOLM TOPLANTISI 22-25 EKİM 2015

Özgün Hukuk Bürosu, 22-25 Ekim tarihleri arasında Nyman Rudenstam hukuk bürosunun ev sahipliğinde Stockholm’de gerçekleşen PLG toplantısına 50 üye firmadan avukat ile birlikte katıldı.

PLG ROTTERDAM TOPLANTISI 2014

30 Ekim – 2 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen PLG Rotterdam toplantısına Özgün Hukuk Bürosu kurucu ortağı Özgün Öztunç katıldı.

EMARSYSACADEMY 23 ŞUBAT AKŞAMI E-TİCARET YASASI VE İZİNLİ PAZARLAMA KONULU SÖYLEŞİ DÜZENLİYOR

EmarsysAcademy 23 Şubat akşamı E-Ticaret Yasası ve İzinli Pazarlama konulu söyleşi düzenliyor.

PLG SHANGHAI TOPLANTISI 2015

28 üye firmadan 57 avukatın katıldığı PLG Shanghai Toplantısı 11-15 Mart 2015 tarihleri arasında Hotel Indigo on the Bund, Shanghai’da Özgün Hukuk Bürosundan Av. Aydan Çakmak ve Ayşecan Mantarcı’nın katılımıyla gerçekleşti.

İSTANBUL TİCARET ODASI TAHKİM MERKEZİ AÇILIŞI VE TAHKİM KURALLARI TANITIM TOPLANTISI

12 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleşen ITOTAM Açılışı ve Tahkim Kuralları Tanıtım Toplantısına Özgün Hukuk da katıldı.

ECA 2015 YILI GENEL KURUL TOPLANTISI FLORANSA'DA GERÇEKLEŞTİ

18-19 Mayıs 2015 tarihinde Floransa’da yapılan ECA Genel Kurul Toplantısına Özgün Hukuk Bürosu adına Av. İris Müller ve Ayşecan Mantarcı katıldı.

ÖZGÜN HUKUK BÜROSU 11-14 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN PLG ISTANBUL TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Eylülde faaliyete başlaması planlanan İstanbul Tahkim Merkezi'nin Başkanı Ziya Akıncı, "Bir yandan hızla kuruluş çalışmalarımızı yürütürken, bir yandan da tanıtımlarımızı yapıyoruz." dedi.