Özgün Law Firm

Özgün Law Firm

ÖZGÜN LAW & FIELD FISHER ORTAK SEMİNERİ

ÖZGÜN LAW & FIELD FISHER ORTAK SEMİNERİ

Özgün Hukuk ve Fieldfisher’ın İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü Enerji Müzesi'nde 17.05.2023 tarihinde saat 09.00-12.00 arasında “İngiltere&ABD Yaptırımları ve Türkiye’deki Uyum Uygulamaları Ortak Semineri”ni düzenleyeceklerini duyurmaktan mutluluk duyarız. Uyum ve yaptırımlara ilişkin son düzenlemelerin ele alınacağı seminerimize katılım ücretsiz olup seminerin ardından 12.00-13.00 arasında öğle yemeği organize edilecektir. 

Sınırlı katılımcı sayısı nedeniyle katılım, her kurum/şirket için bir kişi ile sınırlıdır. Ekli Katılımcı Bilgi Formu’nu doldurduktan sonra en geç 5 Mayıs 2023 saat 14.00’a kadar b.celik@ozgunlaw.com adresine iletmenizi rica ediyoruz. Form incelendikten sonra tarafınıza katılım onay davetiyesi gönderilecektir.

Katılımcı Bilgi Formu.pdf

-------------------------------------------------------------------------

We are pleased to announce that Ozgun Law and Fieldfisher will be holding the “Joint Seminar on UK&US Sanctions and Compliance Matters in Turkey” between 09:00-12:00 on May 5th, 2023 at Energy Museum, SantralIstanbul Campus, Istanbul Bilgi University. Please kindly note that it is free-of-charge to attend the seminar to address the latest regulations on compliance matters and sanctions, and a lunch organization will be held between 12:00-13:00 following the seminar.   

Due to limited number of participants, only one person may attend the event per company/organization. Please kindly fill in the attached Participant Information Form and send it to b.celik@ozgunlaw.com by e-mail until 14:00 on May 5th, 2023, at the latest. We will send you an approval invitation to attend upon review of your form.

Katılımcı Bilgi Formu.pdf

HABERİ PAYLAŞIN
HABERİ YAZDIRIN